Intencje Mszalne


Intencje mszalne w różnych potrzebach, a także za zmarłych indywidualne, zbiorowe i gregoriańskie przyjmujemy:
  • w biurze parafialnym w godzinach urzędowania;
  • w zakrystii w każdą sobotę, niedzielę i uroczystości bezpośrednio po zakończeniu Mszy św.

Niedziela 20 I 2019
6:30   + Halina PAWLIKOWSKA (greg.)
8:30   ++ rodzice Tadeusz (w 2 rocz. śmierci) i Agata LUBIENIECCY oraz zmarli z rodziny
10:00 W intencji parafian
11:30 ++ rodzice Marta i Kazimierz WOLSCY, Zofia i Tadeusz MIŁECCY oraz dziadkowie z obojga stron
13:00 Jubileusz 60-lecia święceń kapłańskich Ks. Infułata Tadeusza Nowickiego
18:00 + Henryk KOŁODZIEJCZYK ( greg.)

Poniedziałek 21 I  2019
7:00   + Henryk KOŁODZIEJCZYK ( greg.)
7:00   + Jerzy KULWICKI (popogrzebowa)
8:30   + Halina PAWLIKOWSKA (greg.)
8:30   ++ rodzice Monika SOBIERAJSKA (8 rocz. śmierci) i Czesław SOBIERAJSKI
18:00 ++ Agnieszka JAKIEL  z okazji urodzin i Leopold JAKIEL oraz rodzice z obojga stron

Wtorek 22 I 2019
7:00   + Henryk KOŁODZIEJCZYK ( greg.)
8:30   + Halina PAWLIKOWSKA (greg.)
8:30   + Pelagia BRYDAK (popogrzebowa)
18:00 + Rafał w 10 rocz. śmierci

Środa 23 I 2019
7:00   + Henryk KOŁODZIEJCZYK ( greg.)
8:30   + Halina PAWLIKOWSKA (greg.)
10:00 Msza św. z okazji powrotu do Macierzy
18:00 W intencji podziękowań i próśb nowennowych oraz wszystkich czcicieli Matki Bożej Łaskawej – Opiekunki Grudziądza

Czwartek 24 I 2019
7:00   + Henryk KOŁODZIEJCZYK ( greg.)
8:30   + Halina PAWLIKOWSKA (greg.)
8:30   + Helena KRZEMIŃSKA (2 rocz. śmierci)
18:00 + Wojciech ANIOŁOWSKI

Piątek 25 I 2019
7:00   + Henryk KOŁODZIEJCZYK ( greg.)
8:30   + Halina PAWLIKOWSKA (greg.)
8:30   ++ rodzice Bronisława w rocznicę śmierci i Teodor, mąż Waldemar, ciocia Helena i Bronisława oraz teściowie Marianna i Jan 
18:00 ++ rodzice Stanisława (10 rocznica śmierci) i Alfons oraz zmarli z rodziny SZTRAMSKICH i KRAJEWSKICH 

Sobota 26 I 2019
7:00   + Halina PAWLIKOWSKA (greg.)
7:00   + Anna SZYNKOWSKA (popogrzebowa)
8:30   Msza  św. zbiorowa
18:00 + Henryk KOŁODZIEJCZYK ( greg.)

Niedziela 27 I 2019
6:30   + Henryk KOŁODZIEJCZYK (greg.)
8:30   + Małgorzata WEIS  czyt.(WAJS) w 8 rocz. śmierci
8:30   + Halina PAWLIKOWSKA (greg.)
10:00 W intencji parafian
11:30 + Agnieszka WITULSKA  w dniu urodzin
13:00 ++ mąż Jerzy i syn Michał CEGLIŃSCY
18:00 Z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Bożej Łaskawej za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Marzeny i Andrzeja w 25 rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa

Poniedziałek 28 I  2019
7:00   + Henryk KOŁODZIEJCZYK (greg.)
8:30   + Halina PAWLIKOWSKA (greg.)
8:30   ++ Elżbieta i Antoni DERESZEWSCY
18:00 + Renata LIPPKE (popogrzebowa)

Wtorek 29 I 2019
7:00   + Halina PAWLIKOWSKA (greg.)
8:30   + Witold ŚLIWIŃSKI  (popogrzebowa)
8:30   O zdrowie Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Łaskawej w 5 rocz. urodzin Jasia oraz dla jego rodziców 
18:00 + Henryk KOŁODZIEJCZYK (greg.)

Środa 30 I 2019
7:00   + Halina PAWLIKOWSKA (greg.)
7:00   + Jan KANKOWSKI 2 rocz. śmierci
8:30   + Henryk KOŁODZIEJCZYK (greg.)
18:00 W intencji podziękowań i próśb nowennowych oraz wszystkich czcicieli Matki Bożej Łaskawej – Opiekunki Grudziądza

Czwartek 31 I 2019
7:00   + Adela LEWANDOWSKA (greg.)
8:30   + Halina PAWLIKOWSKA (greg.)
8:30   + Gerard GRABOWSKI (popogrzebowa)
18:00 ++ Władysław KLIMASZEWSKI W 1 rocz. śmierci i rodziców z obojga stron

Piątek 1 II 2019
7:00   + Adela LEWANDOWSKA (greg.)
8:30   + Tadeusz CHRUSZCZEWSKI  z okazji 90 urodzin
16:30 ++ rodzice Anna i Józef OKOŃSCY
18:00 + Mariusz GRODKOWSKI (greg.)

Sobota 2 II 2019
7:00   + Adela LEWANDOWSKA (greg.)
8:30   + Mariusz GRODKOWSKI (greg.)
8:30   O umocnienie na drodze powołania – int. III Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
10:00 W intencji sióstr posługujących w Grudziądzu
18:00 ++ Jadwiga w 7 rocz. śmierci i Wanda w 6 rocz. śmierci
18:00 ++ Irena i Erazm MIKOŁAJCZYK