Intencje Mszalne


Intencje mszalne w różnych potrzebach, a także za zmarłych indywidualne, zbiorowe i gregoriańskie przyjmujemy:
  • w biurze parafialnym w godzinach urzędowania;
  • w zakrystii w każdą sobotę, niedzielę i uroczystości bezpośrednio po zakończeniu Mszy św.

Niedziela 17 III 2019
  • 6:30    + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg.)
  • 8:30    + Mieczysław POZORSKI – 7 rocz. śmierci
  • 10:00    W intencji parafian
  • 11:30    + Marek OLSZEWSKI 
  • 13:00    + Irena LIPIŃSKA – int. od sąsiadów z ul. Słowackiego 8
  • 18:00    ++ Edmund GRABOWSKI – 29 rocz. śmierci, Radosław KRASA- 29 rocz. śmierci oraz Irena GRABOWSKA – 4 rocz. śmierci i z okazji urodzin
     
Poniedziałek 18 III  2019
  • 7:00    + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg.)
  • 8:30    + Mieczysław BLANK
  • 8:30    ++ Helena DYMART i zmarłych rodziców i rodzeństwo
  • 18:00    ++ Marta i Zygmunt SZCZAWIŃSCY, siostra Halina i bratowa Teresa
     
Wtorek 19 III 2019
  • 7:00    + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg.)
  • 8:30    + Wenanty MARKOWSKI – w dniu urodzin
  • 8:30    + Tadeusz STASZEWSKI / popogrzebowa/ 
  • 18:00    + Józef GĄBKA w dniu urodzin
  • 18:00    + Krystyna PASIS (popogrzebowa)
     
Środa 20 III 2019
  • 7:00    + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg.)
  • 8:30    + Gertruda MALESA  w rocznicę śmierci
  • 18:00    W intencji podziękowań i próśb nowennowych oraz wszystkich czcicieli Matki Bożej Łaskawej – Opiekunki Grudziądza
  • 18:00     Prośba o wstawiennictwo Matki Bożej Łaskawej, o potrzebne łaski Boże oraz błogosławieństwo dla Bernadety w 82 urodziny
     
Czwartek 21 III 2019
  • 7:00    + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg.)
  • 8:30    + Stefania KOTZ w 1 rocz. śmierci
  • 8:30    + Feliks KRZYŻANOWSKI w 1 rocz. śmierci i urodzin
  • 18:00    ++ Eugenia BZDAWKA 8 rocz. śmierci oraz rodzice Helena i Edmund BZDAWKA, Lucyna i Stanisław CZMOCH oraz brat Michał
     
Piątek 22 III 2019
  • 7:00    + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg.)
  • 8:30    ++ Witold ŚLIWIŃSKI , Franciszek i Halina JANKOWSCY oraz zmarłych z całej rodziny ŚLIWIŃSKICH  i JANKOWSKICH
  • 18:00     O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Łaskawej dla rodziny WIŚNIEWSKICH: Patrycji, Oliwii, Ewy i Ryszarda
  • 18:00     + Henryk ABRAMSKI / popogrzebowa/
     
Sobota 23 III 2019
  • 7:00    + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg.)
  • 8:30    O Boże błogosławieństwo dla Ewy z okazji urodzin
  • 18:00    + Marian HEYKA z okazji urodzin 
  • 18:00    + Stefan DOBROLIŃSKI – 4 rocz. śmierci
     
Niedziela 24 III 2019
  • 6:30    + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg.)
  • 8:30    + Agnieszka WITULSKA – 5 rocz. śmierci
  • 10:00    W intencji parafian
  • 10:00    ++ Maria SZTURMOWSKA – 11 rocz. śmierci oraz zmarłych z rodziny Adela, Bernard Seweryn i Regina
  • 11:30    ++ Łucja w 1 rocznicę  śmierci  i Jan w 10 rocz. śmierci SZUMSCY oraz Benedykt ZASTAWNY w 15 rocz. śmierci
  • 13:00    + Wojciech ANIOŁOWSKI 
  • 18:00    O zdrowie dla córki Anny, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Łaskawej dla całej rodziny
     
Poniedziałek 25 III  2019
  • 7:00    + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg.)
  • 8:30    ++ Zofia, Jadwiga, Kazimierz MACIEJEWSCY
  • 18:00    + Grzegorz SOKOŁOWSKI (popogrzebowa)
  • 18:00    ++ rodzice  Maria i Norbert NIKLARZ, Irena KOŃCZAL
     
Wtorek 26 III 2019
  • 7:00    + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg.)
  • 8:30    ++ Janina WILCZOPOLSKA i rodzice z obojga stron
  • 8:30    + Mirosława LEWANDOWSKA  (popogrzebowa)
  • 18:00    + Zenon ZLOT (popogrzebowa)
     
Środa 27 III 2019
  • 7:00    + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg.)
  • 8:30    + Zenobia SOBIECHOWSKA – int. od sąsiadów
  • 18:00    W intencji podziękowań i próśb nowennowych oraz wszystkich czcicieli Matki Bożej Łaskawej – Opiekunki Grudziądza
  • 18:00    + Zenobia SOBIECHOWSKA (popogrzebowa)
     
Czwartek 28 III 2019
  • 7:00    + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg.)
  • 8:30    + Krzysztof ANDRZEJCZAK (popogrzebowa)
  • 8:30    +Teresa LEWANDOWSKA w 1 rocznicę śmierci
  • 18:00    ++ Jolanta KAZIRUD w 6 rocz. śmierci, Jan DRĄG w 18 rocz. śmierci oraz Marian STAWSKI i ciocia Klementyna PTAK
     
Piątek 29 III 2019
  • 7:00    + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg.)
  • 8:30    + Maria NOSEK /popogrzebowa/
  • 18:00     ++ rodzice Stefania ZGLINIECKA w 5 rocz. śmierci i Jan ZGLINIECKI oraz brat Edward
  • 18:00    O zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Łaskawej w dorosłym życiu dla Olivii CELMER w dniu 18-tych urodzin
     
Sobota 30 III 2019
  • 7:00    + Dusze w czyśćcu cierpiące (greg.)
  • 8:30    Msza św. zbiorowa
  • 18:00    ++ Teresa i Jerzy Stępniewscy w 3 rocz. śmierci i rodzice z obojga stron 
  • 18:00    ++ Roman SUJKA w 9 rocz. śmierci, Marcin SUJKA, Kazimierz SUJKA oraz Andrzej KOŁODZIEJCZAK