100. Rocznica Odzyskania Niepodległości

Wpisując się w obchody jubileuszu odzyskania niepodległości umożliwiamy odwiedzenie wraz z przewodnikiem miejsc pochówku osób znaczących w historii naszego miasta w czasach II RP. W niedzielę 3 czerwca, zapraszamy na "Poznanie sylwetek żoł


Parafia / 2 maj 2018
Wpisując się w obchody jubileuszu odzyskania niepodległości umożliwiamy odwiedzenie wraz z przewodnikiem miejsc pochówku osób znaczących w historii naszego miasta w czasach II RP. W niedzielę 3 czerwca, zapraszamy na "Poznanie sylwetek żołnierzy poległych podczas kampanii wrześniowej". Po Mszy św. o godzinie 10:00 sprawowanej w Bazylice, na Błoniach Nadwiślańskich (koło Flisaka) podstawiony zostanie autokar dla chętnych. Rozpoczęcie zwiedzania około godziny 11:30 przy bramie w pobliżu kaplicy cmentarnej. Po kliknięciu w artykuł można zobaczyć plakat dotyczący całego wydarzenia, który zawiera terminy i miejsca kolejnych spotkań.